captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip valdyti stresą?

Stresą žmonės dažniausiai malšina šaukdami ir svaigindamiesi alkoholiu, skelbia naujausia apklausa. Jos metu paaiškėjo, kad neigiamus streso simptomus patyrė devyni iš dešimties apklaustųjų. Kaip kovoti su stresu? Ar galima jo išvengti?

Stresą žmonės dažniausiai malšina šaukdami ir svaigindamiesi alkoholiu, skelbia naujausia apklausa. Jos metu paaiškėjo, kad neigiamus streso simptomus patyrė devyni iš dešimties apklaustųjų. Kaip kovoti su stresu? Ar apskritai galima jo išvengti?

Rusija ragina kai kurias pasaulio kompanijas, tranzitu gabenančias produktus į šalį, aplenkti Lietuvą, pranešė Premjeras Algirdas Butkevičius.

Klaipėdoje dėl kapitalinio remonto mažiausiai pusmečiui uždaroma viena svarbiausių transporto arterijų – Pilies tiltas.

Pasaulio žiniasklaidos dėmesys nukreiptas į protestus Ukrainoje, tačiau jie vyksta ir kitose šalyse. Venesueloje daugiau nei mėnesį tūkstančiai gyventojų protestuoja prieš dabartinės vyriausybės veiklą. Jie piktinasi didele infliacija, aukštu nusikalstamumo lygiu, šalį kaustančia korupcija. Apie padėtį Venesueloje pasakos „Naujienų žemėlapis“.

Penktadienio „Ryto garsų“ viešnia – merginų choro „Liepaitės“ vadovė ir dirigentė Jolita Vaitkevičienė. „Liepaitės“ atstovaus Lietuvai gegužės 9 d. Vienoje vyksiančioje chorų „Eurovizijoje“.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ kovo 14 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...