captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: svajonės, tapusios gyvenimo būdu

Aktorės ir ekonomistės Astos Stankūnaitės karjera: nuo telekomunikacijų bendrovės iki  lėlių teatro. Nardymo entuziastės Girėnė Ščiukaitė ir Eglė Pajedaitė: kaip atostogų nuotykis – panirimas į šiltų kraštų jūrų gelmes – virto laisvalaikio aistra grožėtis ir Lietuvos ežerais.
Aktorė ir ekonomistė Asta Stankūnaitė.
Aktorė ir ekonomistė Asta Stankūnaitė.

Vilniaus teatro „Lėlė“ aktorė Asta Stankūnaitė yra baigusi prestižine laikomą Stokholmo ekonomikos mokyklą Rygoje, dirbo analitike vienoje telekomunikacijų bendrovėje. Tačiau supratusi, kad ją labiausiai traukia scena, baigė ir aktorystės studijas. Tuo laiku spėjo užaugti Astos dukra, gimė antra. Dabar Astos vyras taip pat radikaliai keičia profesiją: buvęs banko darbuotojas pasirinko kino operatoriaus studijas. Kiek kainuoja ir kodėl tokios svarbios yra svajonės?

Finansininkė Eglė Pajedaitė ir personalo specialistė Girėnė Ščiukaitė dalį laisvalaikio praleidžia po vandeniu. Prieš kelerius metus atrado, kad būtent nardymas joms yra geriausias būdas atsipalaiduoti, o Lietuvos ežerų povandeninis pasaulis – savaip gražus, nors ne toks spalvingas kaip šiltų kraštų jūrose. Pasirodo, pavasaris yra vienas iš geriausių sezonų tyrinėti mūsų šalies ežerus. O „Kino pavasaryje“ bus rodomas ir naujas filmas „Ežerų dugne“, kurį filmuojant šiek tiek prisidėjo laidos pašnekovės.

Manau, kad po šios laidos dalis jūsų užsinorės bent nueiti į lėlių teatrą ar bent sykį apsivilkti naro kostiumą. Pokalbiai penktadienį, kovo 14 d., 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.03 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close