captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: privalome netylėti globalios grėsmės akivaizdoje

„Privalome siekti, kad XXI amžiuje konfliktai būtų sprendžiami be smurto, be žmonių aukų, be melo – pasitelkus dialogą, derybas ir diplomatiją“, – teigiama Lietuvos rašytojų sąjungos valdybos viešame kreipimesi dėl Rusijos okupacinių veiksmų Ukrainoje.
Rašytojų sąjungos pirmininkas Antanas A.Jonynas. T. Urbelionio (BFL) nuotr.
Rašytojų sąjungos pirmininkas Antanas A.Jonynas. T. Urbelionio (BFL) nuotr.

„Mes įsitikinę, kad rašytojai privalo netylėti globalios grėsmės akivaizdoje. Visa, ką mes turime – žodžiai, įtaiga ir tikėjimas šviesiųjų jėgų pergale. Privalome siekti, kad XXI amžiuje konfliktai būtų sprendžiami be smurto, be žmonių aukų, be melo – pasitelkus dialogą, derybas ir diplomatiją“, – teigiama Lietuvos rašytojų sąjungos valdybos viešame kreipimesi dėl Rusijos okupacinių veiksmų Ukrainoje.

„Gaila, kad tik po dvyliktojo festivalio sugalvojome programą „13“ – kiekvieno mėnesio 13-tą dieną kviesti į džiazo koncertus, o juk jau dvylika metų galėjome tai daryti štisus metus. Bet matyt pati idėja pribrendo, ir štai jau ketvirtą mėnesį, nuo gruodžio, vis kitoje kultūrinėje erdvėje kviečiame klausytis džiazo. Lapkričio 13-ąją pasitikę tryliktąjį „Vilnius Mama Jazz“, rengsime programą „14“, – žada festivalio vadovė Judita Bartoševičienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengta užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

„Mes įsitikinę, kad rašytojai privalo netylėti globalios grėsmės akivaizdoje. Visa, ką mes turime – žodžiai, įtaiga ir tikėjimas šviesiųjų jėgų pergale. Privalome siekti, kad XXI amžiuje konfliktai būtų sprendžiami be smurto, be žmonių aukų, be melo – pasitelkus dialogą, derybas ir diplomatiją“, – teigiama Lietuvos rašytojų sąjungos valdybos viešame kreipimesi dėl Rusijos okupacinių veiksmų Ukrainoje. Apie viešųjų pareiškimų poveikį ir kultūrinius ryšius su Ukraina pokalbis studijoje su rašytojais Vytautu Martinkumi, Donatu Petrošiumi ir Jaroslavu Melniku, Ukrainos Rašytojų sąjungos nariu.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ kovo 13 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close