captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – pianistas ir tapytojas Viktoras Paukštelis

Pavasariui pralenkiant mūsų lūkesčius, su kiekviena diena grįžtant vis daugiau paukščių ir ryškėjant spalvoms už lango, Viktoras Paukštelis pasidalins savo kūrybiniais išgyvenimais, patirtimi, kurios sėmėsi iš garsiausių šių dienų fortepijono genijų.
Pianistas ir tapytojas Viktoras Paukštelis.
Pianistas ir tapytojas Viktoras Paukštelis.

Pavasariui pralenkiant mūsų lūkesčius, su kiekviena diena grįžtant vis daugiau paukščių ir ryškėjant spalvoms už lango, KLASIKOS radijo studijoje muzikas virtuozas Viktoras Paukštelis pasidalins savo kūrybiniais išgyvenimais, patirtimi, kurios sėmėsi iš garsiausių šių dienų fortepijono genijų. Vilniaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų gimnazijos auklėtinis, Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos absolventas. Bakalauro, magistro bei meno aspiranto diplomus Viktoras Paukštelis įgijo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje profesorės Mariam Azizbekovos bei profesorės Veronikos Vitaitės klasėse. Šiuo metu studijuoja Paryžiaus aukštojoje muzikos mokykloje profesoriaus Jean Marc Luisada fortepijono klasėje. O prieš kelerius metus menininko kūrybiškumas pasireiške ne tik grojime, bet ir tapyboje... Girdėsime įrašus iš naujausios pianisto kompaktinės plokštelės.

Antroje laidos dalyje – choras „Langas“. Jo klajokliška atsiradimo istorija ir muzika, pasiekianti kiekvieno klausytojo širdį...

Ved. Marius Šinkūnas.

„Muzikinis pastišas“ – kovo 12 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...