captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: trys Kauno universitetai bus sujungti

Istorinio Lietuvos universiteto atkūrime dalyvauja trys Kauno universitetai. Kauno technologijos, Lietuvos sveikatos mokslų ir Vytauto Didžiojo universitetų Senatai jau  pritarė susijungimui į vieną.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Gabija Narušytė.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Gabija Narušytė.

Istorinio Lietuvos universiteto atkūrime dalyvauja trys Kauno universitetai. Kauno technologijos, Lietuvos sveikatos mokslų ir Vytauto Didžiojo universitetų Senatai jau  pritarė susijungimui į vieną. Universitetų rektoriai įgalioti pradėti derybas su universitetų bendruomenėmis ir valdžios institucijomis. Kodėl jungiami universitetai?

Kokį Ukrainos krizės sprendimą mato pasaulio didžiosios valstybės?

Trečiadienį bus paskelbtas bendras trumpasis numeris, kuriuo bus galima pranešti apie skriaudžiamą gamtą. Iki šiol apie pažeidimus pranešti buvo galima konkrečiam regiono aplinkos apsaugos departamentui.

Automobilį gali susikonstruoti kiekvienas iš mūsų, skelbia amerikiečių projektas „OSVehicle“. Apie idėją visiems laikams pakeisti automobilių pramonę pasakoja projekto atstovas Carlo de Micheli. 

Iš „Amerikos balso“ archyvo. Klausysimės ištraukų iš pokalbio su vienu žymiausių tarpukario aktorių Henriku Kačinsku, kurį kalbino „Amerikos balso“ žurnalistas Romas Sakadolskis. Pokalbis įrašytas 1976 m. Vašingtone. 

Ką turėtume žinoti apie vaikų psichinę sveikatą?

Laidą veda Gabija Narušytė  ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.      

„Ryto garsai“ kovo 12 d., trečiadienį, nuo 06.30  iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...