captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: žemės pardavimo saugikliai – parlamentarų rankose

Beveik du mėnesius labai intensyviai vykusios diskusijos dėl Že­mės ūkio pa­skir­ties že­mės įsi­gi­ji­mo lai­ki­no­jo įsta­ty­mo pa­tai­sų, atrodo, jau finišo tiesiojoje.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Beveik du mėnesius labai intensyviai vykusios diskusijos dėl Že­mės ūkio pa­skir­ties že­mės įsi­gi­ji­mo lai­ki­no­jo įsta­ty­mo pa­tai­sų, atrodo, jau finišo tiesiojoje. Visi pasiūlymai ir prašymai surinkti ir apibendrinti Sei­mo Kai­mo rei­ka­lų ko­mi­te­to specialiai sudarytoje že­mės par­da­vi­mo sau­gik­lius nag­ri­nė­jančioje darbo gru­pėje.

Pastarosiomis savaitėmis viso pasaulio žmonių žvilgsniai nukreipti į Ukrainą, įtampa šioje šalyje nuolat didėja. Ne tik politikai stebi, vertina sunkiai prognozuojamus įvykius šioje šalyje, smerkia Rusijos agresiją. Apskritai daugiau domimasi Ukraina, jos žmonėmis, ekonominiais ryšiais su šia šalimi. Kokiais žemės ūkio ir maisto produktais Lietuva prekiauja su Ukraina?

Temą pasiūlė radijo klausytoja. Elena Dumsienė iš Marijampolės yra sodininkė mėgėja. Savo sode augina maždaug 300 pavadinimų augalų. Ji mielai parduotų susidariusį perteklių kitiems. Kiekiai nebūtų dideli. Moteris teiraujasi – kur ir kokius dokumentus turėtų pateikti, norėdama savo veiklą  įteisinti ir kiek tai galėtų kainuoti?

Ved.  Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, kovo 10 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...