captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: nevyriausybinės organizcijos verslas – elektros gamyba

Lietuvoje registruota per 1700 kaimo bendruomenių ir jų centrų. Pasinaudojusios europine ir mūsų valstybės finansine parama, šios nevyriausybinės organizacijos daug daro gerindamos  savo kaimo žmonių būvį.
Vėjo jėgainė Smalininkuose.
Vėjo jėgainė Smalininkuose.

Lietuvoje registruota per 1700 kaimo bendruomenių ir jų centrų. Pasinaudojusios europine ir mūsų valstybės finansine parama, šios nevyriausybinės organizacijos daug daro gerindamos  savo kaimo žmonių būvį. O štai Jurbarko rajono Smalininkų  bendruomenė, pasistačiusi vėjo elektrinę, ėmėsi ir verslo. Kaip jis pasiteisina?

Beveik besniegė žiema pražudė ne tik daug žieminių kviečių, rapsų, bet ir braškių. Lietuvos braškių augintojų draugijos išanskstinėmis prognozėmis, gali būti iššąlę apie trečdalis braškynų.

Neteisinga būtų sakyti, kad valstybė visiškai nesirūpina atokiau gyvenančių senyvų žmonių saugumu. Jiems sudaryta galimybė naudotis vadinamaisiais pavojaus mygtukais, nemokamu pagalbos telefonu, kitaip kviestis galinčius padėti bėdoje.Tačiau dar pernelyg dažnai senyvų žmonių saugumas tėra tik jų pačių reikalas.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, kovo  7 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...