captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: JAV naikintuvai Lietuvoje turėtų leistis ketvirtadienį

Šiuo metu amerikiečių kariškiai oro policijos misiją vykdo su keturiais naikintuvais. JAV atsiunčia šešis papildomus „F-15" naikintuvus Baltijos šalių oro policijos misijai sustiprinti.

Šeši Jungtinių Valstijų naikintuvai „F-15", kuriais stiprinama Baltijos šalių oro policijos misija, Zoknių karinių oro pajėgų aviacijos bazėje turėtų leistis ketvirtadienį 13 val. 40 min. Šiuo metu amerikiečių kariškiai oro policijos misiją vykdo su keturiais naikintuvais. JAV atsiunčia šešis papildomus „F-15" naikintuvus Baltijos šalių oro policijos misijai sustiprinti.

Krašto apsaugos ministras J. Olekas sako, kad papildomi naikintuvai siunčiami reaguojant į Rusijos veiksmus Ukrainoje ir papildomą karinį aktyvumą Kaliningrade.

ES lyderiai Briuselyje ketvirtadienį susirinko į nepaprastąjį posėdį dėl Ukrainos. Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Hermanas Van Rompėjus sako, kad ES šalių vadovai „svarstys pastaruosius įvykius Ukrainoje, tarsis, kaip palengvinti taip reikalingą padėties deeskalavimą“.  Taip pat ES paragino Rusiją atitraukti savo karines pajėgas atgal į bazes ir pradėti konsultacijas su Kijevu.

Vilniuje vyksta Lietuvos ekonomikos konferencija. Forumo organizatoriai sudaro galimybę verslo ir politikos lyderiams iš „pirmų lūpų“ sužinoti apie realiausius makroekonominių ir politinių pokyčių scenarijus bei jų įtaką verslui. Konferencijoje pranešimus skaito ir pasisako aukščiausio lygio bankų, finansinių ir valstybės institucijų bei stambių verslo įmonių vadovai arba vadovaujantys ekspertai, žurnalistai, rašantys ekonominėmis temomis.

Aktyvūs Lietuvos švietimo bendruomenės nariai Vilniuje analizuoja tai, kas padeda, o kas trukdo mokytis, aptariamos Lietuvos visuomenės galios atsinaujinti ir kurti veiksmingesnį švietimą.

Aplinkos ministerija siūlo ginti visuomenės teisę naudotis vandens telkinių pakrantėmis.

Taip pat laidoje naujausios žinios, savaitės komentaras, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ, kalbos valandėlė. 

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ ketvirtadienį, kovo 6 d., nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...