captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ką man skaityti?" šįkart mėgins Jus įkvėpti ne tik skaityti, bet ir rašyti

„Žmonės daugiau kreipia dėmesio į mane kaip į rašytoją. Kas aš toks, kad priešinčiausi civilizacijai! Dabar esu profesionalus rašytojas, o mokslas – mano hobis“, – sako astrofizikas, pasaulyje populiarus amerikiečių mokslinės fantastikos autorius Davidas Brinas.
Astrofizikas<br> pasaulyje populiarus amerikiečių mokslinės fantastikos autorius Davidas Brinas. Spiros Kakouris nuotr.
Astrofizikas
pasaulyje populiarus amerikiečių mokslinės fantastikos autorius Davidas Brinas. Spiros Kakouris nuotr.

Skaitytojai – galinga jėga. Susivieniję prie knygų jie gali priversti mokslininką tapti rašytoju. „Žmonės daugiau kreipia dėmesio į mane kaip į rašytoją. Kas aš toks, kad priešinčiausi civilizacijai! Dabar esu profesionalus rašytojas, o mokslas – mano hobis“, – sako astrofizikas, pasaulyje populiarus amerikiečių mokslinės fantastikos autorius Davidas Brinas. „Ne mokslinės fantastikos, o kontrafaktinės pasaulio istorijos“, – patikslintų jis.

Tuo metu, kai vieni spėja, kas nutiks ateityje, kiti bando išsaugoti jau esamą istoriją. Tiksliau, daugybę istorijų. Tą ir daro Arvydas Juknevičius, Vilniuje, Rinktinės gatvėje, įsikūrusios senų knygų parduotuvės savininkas. Knyga jam – daugiau nei pramoga, todėl ir kaupia jų tūkstančius tūkstančių, tikėdamasis, kad jos neliks užmarštyje. „Negaliu žiūrėti, kaip knygos yra tiesiog išmetamos, naikinamos. Nes daugelį iš tų, kurias šiandien išmes, gyvenime daugiau niekas nespausdins“, – pasakoja Arvydas Juknevičius.

„Ką man skaityti?“ – ketvirtadienį, kovo 6 d., 16.03 val. per LRT RADIJĄ. Laida kartojama pirmadienį, kovo 10 d., 20.20 val.

Ved. Simonas Bendžius.

Kontaktai: kultura@lrt.lt; (8-5) 236 30 78

http://www.facebook.com/kamanskaityti

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...