captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kasdienybės kultūra“: ką atskleidžia kaimotyra?

Iš Vilniaus knygų mugės. Dr. Martyno Purvino knygą „Mažosios Lietuvos etnografiniai kaimai“ pristato dr. Libertas Klimka ir autorius dr. Martynas Purvinas.
Dr. Martynas Purvinas. ktu.edu nuotr.
Dr. Martynas Purvinas. ktu.edu nuotr.

Iš Vilniaus knygų mugės.

Pamarys – ruoželis, kur gali vos pastovėti. Už jo – neįžengiami brūzgynai ir pelkė, civilizuotas kraštas toli. Ką tai reiškia tam egzotiškam kraštui? Dr. Martyno Purvino knygą „Mažosios Lietuvos etnografiniai kaimai“ pristato dr. Libertas Klimka ir autorius dr. Martynas Purvinas.

„Kalbame apie demokratiją, piliečių dalyvavimą miesto aplinkos formavime, bet tyrimai parodė, kad net 80 procentų visuomenės nedalyvauja kuriant mūsų gyvenamąją aplinką“: Jono Jakaičio monografijos „Miesto erdvinio formavimo dalyvių diskursas šiuolaikinės demokratijos sąlygomis“ pristatymas. Dalyvauja monografijos autorius VGTU doc. dr. Jonas Jakaitis,  profesorė dr. Marija Burinskienė, profesorius dr. Narimantas Kazimieras Paliulis, Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos pirmininkas Alvydas Mituzas, renginį moderuoja docentė dr. Dalia Bardauskienė.

„Stengiamės atverti žmonėms akis į tai, kad kiekvienas miestas yra unikalus ir tą unikalumą reikia branginti“, – architektės Salvinijos Kirvaitienės apmąstymai.

Ved. Violeta Melnikienė. 

„Kasdienybės kultūra“ – ketvirtadienį, kovo 6 d., 14.05 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama kovo 7 d. 00.05 val. per LRT RADIJĄ ir kovo 8 d. 10.03 val. per LRT KLASIKĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...