captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar įmanoma be papildomos pagalbos pasiruošti brandos egzaminams?

Likus mažiau nei šimtui dienų iki brandos egzaminų sesijos, abiturientams pats pasiruošimo įkarštis. Išlaikius bandomuosius egzaminus mokyklose, ieškoma būdų, kaip užpildyti išryškėjusias spragas.

Likus mažiau nei šimtui dienų iki brandos egzaminų sesijos, abiturientams pats pasiruošimo įkarštis. Išlaikius bandomuosius egzaminus mokyklose, ieškoma būdų, kaip užpildyti išryškėjusias spragas. Dažnas moksleivis neišsiverčia be mokamų korepetitorių pamokų ar pagalbos ieško internete. Pristatoma viena iš tokių priemonių, kurios dėka galima esą geriau pasiruošti abitūros egzaminams. O ar galima be papildomos pagalbos tinkamai pasiruošti egzaminams?

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, trečiadienį apsilankiusi Šiaulių karinių oro pajėgų aviacijos bazėje, pareiškė turinti žinių, jog valdančiosios Darbo partijos vadovams įtaką gali daryti Rusijos vadovybė, todėl partijos atstovai nebus kviečiami į pasitarimus dėl šalies gynybos klausimų.

Trečiadienį šeštą kartą rengiama jau tradicine tapusi Lietuvos ekonomikos konferencija 2014-ieji. Pranešama, kad po pagrindinių pranešimų vyks diskusijos, kuriose verslo ir politikos lyderiai kartu ieškos geriausių sprendimų, turėsiančių įtakos Lietuvos ekonomikos ateičiai ir verslui.

Taip pat laidoje apie įvykius Ukrainoje, ko tikimasi iš ES Vadovų Tarybos susitikimo, aptarsime, kokių sukčių apgaulių reiktų saugotis laukiant euro įvedimo, kodėl negalima deginti žolės ir atsakymai į klausytojų klausimus su rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, gamtininko Selemono Paltanavičiaus žvilgsnis į prasidedantį pavasarį gamtoje.

Laidą veda Gabija Narušytė  ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.          

„Ryto garsai“ kovo 6 d., ketvirtadienį, nuo 06.30  iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...