captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: V. Putinas turi iki ketvirtadienio atšaukti pajėgas iš Krymo

To reikalauja ES užsienio reikalų ministrai. Kitaip bus įšaldytos jau seniai vykstančios derybos dėl vizų režimo liberalizavimo ir ekonominio bendradarbiavimo.
AFP nuotr.
AFP nuotr.

JAV valstybės sekretorius Johnas Kerry dar kartą pademonstruos Amerikos palaikymą naujajai Ukrainos vyriausybei. Jis atvyko į Kijevą, kai Vašingtonas ir jo pagrindiniai sąjungininkai svarsto, ar skelbti Maskvai sankcijas dėl karinio įsibrovimo į strategiškai svarbų Krymo regioną. Tuo tarpu ES užsienio reikalų ministrai paskelbė, jog Vladimiras Putinas turi iki ketvirtadienio atšaukti pajėgas iš Krymo – kitaip bus įšaldytos jau seniai vykstančios derybos dėl vizų režimo liberalizavimo ir ekonominio bendradarbiavimo.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sako, kad Lietuvai pastačius suskystintųjų gamtinių dujų terminalą, bus lengviau derėtis su Rusijos koncernu „Gazprom“ dėl pigesnių dujų Lietuvai. Antradienį jis pareiškė nepritariantis siūlymams įvesti sankcijas Rusijai dėl agresijos prieš kaimyninę Ukrainą, nes dėl to nukentėtų verslininkai. Vyriausybės vadovas paragino „jokiu būdu nedemonstruoti kažkokių tai priemonių".

Algirdas Butkevičius šiandien lankosi Klaipėdoje, kur vyksta suskystintųjų  gamtinių dujų terminalo statyba.

Seime svarstomi žemės pardavimo užsieniečiams saugikliai. Kaimo reikalų komiteto sudaryta darbo grupė posėdyje toliau nagrinėja Žemės ūkio ministerijos ir parlamentarų teikiamus projektus.

Aplinkos ministerija sako griežtins atsakomybę savininkams, kurie yra neteisėtai aptvėrę vandens telkinius, miško valdas.  Už kiekvieną nelegalios tvoros metrą gali tekti sumokėti 500 litų.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Mokslo vardai“, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ kovo 4 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...