captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: ar Rusijos agresija Ukrainoje kelia pavojų ir Lietuvai?

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas pabrėžė, kad reaguojama į dabartinę situaciją, kuri yra aplink mūsų šalį – „su papildomais mūsų kariniais pasirengimais“..
Krašto apsaugos ministras<br> Seimo narys Juozas Olekas. BFL nuotr.
Krašto apsaugos ministras
Seimo narys Juozas Olekas. BFL nuotr.

Rusijai ėmusis intervencijos į Ukrainai priklausantį Krymą ir suaktyvinus karinį pasirengimą Baltijos bei Šiaurės regione, Lietuvos karinės pajėgos yra atitinkamos parengties. Pirmadienį Prezidentė Dalia Grybauskaitė   dėl situacijos Ukrainoje skubiai sukvietė pasitarimą, kuriame dalyvavo keturi iš penkių Valstybės gynimo tarybos narių, kai kurie Seimo vadovai. D. Grybauskaitė sako, kad Lietuva koordinuoja savo veiksmus su NATO ir  Europos Sąjungos šalimis narėmis, o krašto apsaugos ministras Juozas Olekas pabrėžė, kad reaguojama į dabartinę situaciją, kuri yra aplink mūsų šalį – „su papildomais mūsų kariniais pasirengimais“.

Laidoje dalyvauja krašto apsaugos ministras, Seimo narys Juozas Olekas, LR Prezidentės vyriausioji patarėja užsienio politikos klausimais Jovita Neliubšienė, Rytų Europos studijų centro analitikas, žurnalo IQ apžvalgininkas Marius Laurinavičius.

Vedėjas Vytautas Kvietkauskas.

„LRT Aktualijų studija“ – kovo 4 d., antradienį, 11.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...