captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – operos solistė Nijolė Ambrazaitytė

Susitiksime su operos soliste Nijole Ambrazaityte, neseniai atšventusia gražią sukaktį. Ši moteris išsiskiria kuklumu, nepaisant savo turiningos veiklos ir talento ne tik dainuoti, bet ir gyventi šia diena.    
Operos solistė Nijolė Ambrazaitytė.
Operos solistė Nijolė Ambrazaitytė.

Susitiksime su operos soliste Nijole Ambrazaityte, neseniai atšventusia gražią sukaktį. Ši moteris išsiskiria kuklumu, nepaisant savo turiningos veiklos ir talento ne tik dainuoti, bet ir gyventi šia diena. Jos gyvenimas – tai keli etapai: nuo tremties į Sibirą iki operos, nuo operos scenos iki politikos laisvės trokštančioje Lietuvoje. N. Ambrazaitytės šiandiena jau kiek kitokia: gyvenimas Vilniaus pakraštyje atrodo ramesnis, nors ne ką mažiau turiningesnis – susitikimai su bičiuliais, aplinkos puoselėjimas ir pirmųjų gėlių žydėjimo laukimas. Į praeitį operos solistė per daug nesigręžioja – prisiminimai nugulė dviejose knygose, o į gyvenimo sunkumus pažvelgti kitu kampu visuomet padeda geras humoro jausmas.

Antroje laidos dalyje pasiklausysime Paco de Lucios įrašų –žymaus ispanų gitaristo ir kompozitoriaus, netikėtai mirusio praeitą savaitę. Jo grojimas padarė didžiulę įtaką daugumai flamenko atlikėjų. „Paco de Lucios muzikavime susijungė du svarbūs dalykai – puiki technika ir gilus jausmų pasaulis, bet ne tik tai... Jis vienas iš nedaugelio sugebėjo kitaip pažvelgti į muziką ir ją pakeisti – flamenko iki jo niekad nebuvo toks virtuoziškas“, – dalijosi mintimis jo kolega, gitaristas Paco Pena.

Ved. Ieva Buinevičiūtė.

„Muzikinis pastišas“ – kovo 3 d., pirmadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...