captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: perspėjama apie Kryme esančias Rusijos karines jūrų pajėgas

Ukrainos laikinasis lyderis O. Turčynovas perspėja Kryme bazuojamas Rusijos karines jūrų pajėgas likti savo bazėse, kai ginkluoti asmenys užėmė administracinius pastatus Simferopolyje.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Ukrainos laikinasis lyderis O. Turčynovas perspėja Kryme bazuojamas Rusijos karines jūrų pajėgas likti savo bazėse, kai ginkluoti asmenys užėmė administracinius pastatus Simferopolyje. Pasirodžius pranešimams, kad Simferopolio link juda rusų šarvuočių kolona, O. Turčynovas pareiškė, jog bet koks kariškių judėjimas už bazių ribų bus laikomas karine agresija. Įtampa strategiškai svarbiame pusiasalyje, kuriame įsikūrusi pagrindinė Rusijos Juodosios jūros laivyno bazė, padidėjo tuo metu, kai įstatymų leidėjai Kijeve turėtų šiandien patvirtinti naują vyriausybę.

Vilniuje viešintis buvęs Lenkijos prezidentas A. Kwasniewkis sako, kad abi pusės turi dirbti siekdamos geresnių Lietuvos ir Lenkijos santykių, o kai kurios kylančios problemos yra dirbtinės. Buvęs Lenkijos vadovas atkreipė dėmesį, kad kai kurie klausimai neišsprendžiami praėjus jau 20 metų nuo Lietuvos ir Lenkijos draugiškų santykių ir gero kaimyninio bendradarbiavimo sutarties pasirašymo.

Konstitucinis Teismas konstatuoja, kad už gyvybiškai būtinas medicinos paslaugas turi būti apmokama ir privačioms įstaigoms. Konstitucinio Teismo pirmininko K. Urbaičio teigimu, Seimas turi įgaliojimus nustatyti, jog už tam tikras sveikatos priežiūros paslaugas atsiskaitoma iš privačių finansavimo šaltinių, tačiau sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumas turi būti užtikrintas ir tuo atveju, kai asmuo nepageidauja prisidėti prie apmokėjimo. Šiandien savo komentarą pateikia SAM.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ vasario 27 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...