captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: kas labiausiai rūpi paprastam kaimo žmogui?

Kretingos rajono Grūšlaukės biblioteka aptarnauja 17 aplinkinių kaimų. Bibliotekininkė Birutė Markaitienė – diplomuota žemės ūkio ekonomistė. Knygų atėję paprasti sodiečiai su ja dažnai pakalba ir apie žemės pardavimo saugiklius, ES paramą, euro įvedimą – aptaria viską, kas jiems dabar svarbiausia.
BFL nuotr.
BFL nuotr.
Kretingos rajono Grūšlaukės biblioteka aptarnauja 17 aplinkinių kaimų. Joje lankosi per 100 nuolatinių skaitytojų, žmonės naudojasi ir viešąja interneto prieiga. Bibliotekininkė Birutė Markaitienė – diplomuota žemės ūkio ekonomistė.  Knygų atėję paprasti sodiečiai su ja dažnai pakalba ir apie žemės pardavimo saugiklius, ES paramą, euro įvedimą – aptaria viską, kas jiems dabar svarbiausia.
 
Lietuvos gyvulių augintojams nuo vasario vidurio pagaliau pradėtos mokėti pereinamojo laikotarpio nacionalinės paramos išmokos. Jau išmokėta beveik 60 mln. litų. Tai ko gero vienintelė konkreti parama šalies gyvulių augintojams iš pastaraisiais metais daug žadėtos. Tai akcentavo diskusijoje apie gyvulininkystės sektoriaus problemas dalyvavę Skuodo rajono ūkininkai Adomas Statkus ir Algimantas Šadeikis, privatus veterinarijos gydytojas Petras Tamašauskas ir gyvulininkystės specialistas, užsiimantis gyvulių eksporto verslu Kazimieras Jucevičius. Ūkininkai pateikia ir pasiūlymų į ką labiausiai valdžia turėtų atkreipti dėmesį.
 
Ved. Arvydas Urba.
 
„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, vasario 27 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close