captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“:„Keistuolių teatro“ fenomenas

„Koks tas keistuolių fenomenas? Keistuoliai nebijo keistis, nebijo keisti aplinkos. Ir kaip bebūtų keista, nebijo jaunų žmonių – nebijo jų įsileisti ne tik į žiūrovų salę, bet ir pas save – ketvirtoji keistuolių karta auga. Be jų jau seniai mūsų šaknys būtų nudžiūvusios.“
„Koks tas keistuolių fenomenas? Keistuoliai nebijo keistis, nebijo keisti aplinkos. Ir kaip bebūtų keista, nebijo jaunų žmonių – nebijo jų įsileisti ne tik į žiūrovų salę, bet ir pas save – ketvirtoji keistuolių karta auga. Be jų jau seniai mūsų šaknys būtų nudžiūvusios“, – sako pirmosios „Keistuolių teatro“ kartos aktorius Darius Auželis.
 
„Tai pirmas mėginimas rekonstruoti senąsias mūsų šalies Užgavėnių karnavalo nuotaikas ir muzikines tradicijas, remiantis įvairių Europos šalių senosios muzikos pavyzdžiais“, – apie Užgavėnių karnavalo muziką Valdovų rūmuose pasakoja ansamblio „Canto Fiorito“ vokalistė Renata Dubinskaitė.
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – apie Vienos naujajame operos teatre Austrijoje pastatytą retai inscenizuojamą prancūzų kompozitoriaus Jean-Philippe Rameau operą. Kodėl pastatymas sužavėjo rašytoją Ilją Trojanovą?
 
„Koks tas keistuolių fenomenas? Keistuoliai nebijo keistis, nebijo keisti aplinkos. Ir, kaip bebūtų keista, nebijo jaunų žmonių – nebijo jų įsileisti ne tik į žiūrovų salę, bet ir pas save – ketvirtoji keistuolių karta auga. Be jų jau seniai mūsų šaknys būtų nudžiūvusios“, – sako pirmosios „Keistuolių teatro“ kartos aktorius Darius Auželis. Minėdami teatro 25-metį aktoriai D. Auželis, viduriniosios kartos aktorė Aldona Vilutytė ir jauniausioji aktorė Marija Korenkaitė dalijasi mintimis apie keistuolius.
 
Ved. Alma Valantinienė.
 
„Ryto allegro“ vasario 27 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close