captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: ką reiškia nemokama medicina pagal Konstituciją?

Konstitucinis Teismas skelbia sprendimą dėl teisės į sveikatos priežiūrą. Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Andriukaitis prašė papildomai išaiškinti, kurios gydymo paslaugos yra nemokamos, o kurios finansuojamos iš privalomojo sveikatos draudimo.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Konstitucinis Teismas skelbia sprendimą dėl teisės į sveikatos priežiūrą. Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Andriukaitis Konstitucinio Teismo prašė papildomai išaiškinti, kurios gydymo paslaugos yra nemokamos, o kurios finansuojamos iš privalomojo sveikatos draudimo. Be to, ministras nori suprantamesnio atsakymo, ar draudimas turėtų būti mokamas tik iš atlyginimo, ar iš visų pajamų. Taip pat Konstitucinio Teismo prašoma išaiškinti, ar išsaugoti gyvybę ir išsaugoti sveikatą reiškia tą patį.

Laidoje dalyvauja Seimo Sveikatos reikalų komiteto narys Juras Požela, Lietuvos gydytojų sąjungos prezidentas Liutauras Labanauskas, Laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas, Lietuvos pacientų organizacijų atstovų tarybos pirmininkė Vida Augustinienė ir kt.

Ved. Agnė Skamarakaitė.

„LRT Aktualijų studija“ – trečiadienį, vasario 26 d., 11.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...