captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar investicijos į biokurą sumažintų šilumos kainą?

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad valstybė į šilumos ūkio pertvarką investuos tik tose savivaldybėse, kuriose, perėjus prie biokuro šilumos, kaina sumažės trečdaliu.  
Biokuras.
Biokuras.

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad valstybė į šilumos ūkio pertvarką investuos tik tose savivaldybėse, kuriose, perėjus prie biokuro šilumos, kaina sumažės trečdaliu. Planuojama, kad iki 2020 metų, naudojant biokurą, bus išgaunama 60 proc. šilumos energijos. Kai kurie energetikos ekspertai abejoja, ar tokios investicijos atsipirks ir ar šilumos kaina gyventojams bus mažesnė.

Evangelikų liuteronų kvietimu svečių teisėmis į Lietuvą atvyksta 40 Sirijos pabėgėlių.

Moterims, ilgą laiką save skyrusioms vien tik šeimai, sunku grįžti į darbo rinką. Neretai joms trūksta motyvacijos, pasitikėjimo savimi ar darbo įgūdžių, kuriuos atgauti padeda Europos Sąjungos remiamas projektas „Mobilios mamos – naujos kartos darbuotojos“.

Taip pat laidoje kalbėsime apie daug diskusijų sukėlusią Tabako produktų direktyvą, už kurią balsuos Europos parlamentas, apie vykius Ukrainoje, domėsimės, kas pasikeitė po Probacijos įstatymo įsigaliojimo.

Laidą veda Gabija Narušytė  ir Edvardas Kubilius. Prodiuserė Ilona Rūkienė.         

„Ryto garsai“ vasario 26 d., trečiadienį, nuo 06.30  iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...