captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: koks Lietuvos literatūros ir meno archyvo likimas?

Metų pradžioje Ministrų kabinetas pritarė Viešojo valdymo tobulinimo komisijos pasiūlymams dėl mažų įstaigų (iki 20 pareigybių) skaičiaus mažinimo. Kaip Kultūros ministerija pasielgs su jai pavaldžiu unikaliu Lietuvos literatūros ir meno archyvu? Ar bus atsižvelgta į jo specifiką?

Metų pradžioje Ministrų kabinetas pritarė Viešojo valdymo tobulinimo komisijos pasiūlymams dėl mažų įstaigų (iki 20 pareigybių) skaičiaus mažinimo. Ministerijos, kurių valdymo srityse veikia tokios įstaigos, turės įvertinti pateiktus konkrečius pasiūlymus ir iki kovo 1 dienos pateikti komisijai šių įstaigų pertvarkymo ar veiklos optimizavimo planus. Kaip Kultūros ministerija pasielgs su jai pavaldžiu unikaliu Lietuvos literatūros ir meno archyvu? Ar bus atsižvelgta į jo specifiką?

„Istorinės praeities įvertinimas, identiteto paieškos, socialinė įtampa, seksualumas, virsmas suaugusiu žmogumi, galiausiai meilė – tai tik keletas visuomenei aktualių temų, kurias nagrinės šių metų „Vokiško kino dienos“, – jau ketvirtą kartą rengiamos vokiško kino šventės akcentus dėlioja projekto koordinatorė Auksė Bruverienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris“ apie literatūrą kaip maloniausią būdą ignoruoti gyvenimą svarsto poetė Elena Karnauskaitė.

Metų pradžioje Ministrų kabinetas pritarė Viešojo valdymo tobulinimo komisijos pasiūlymams dėl mažų įstaigų (iki 20 pareigybių) skaičiaus mažinimo. Ministerijos, kurių valdymo srityse veikia tokios įstaigos, turės įvertinti pateiktus konkrečius pasiūlymus ir iki kovo 1 dienos pateikti komisijai šių įstaigų pertvarkymo ar veiklos optimizavimo planus. Kaip Kultūros ministerija pasielgs su jai pavaldžiu unikaliu Lietuvos literatūros ir meno archyvu? Ar bus atsižvelgta į jo specifiką? Pokalbis studijoje su Lietuvos literatūros ir meno archyvo direktore Vida Šimėnaite, Lietuvos valstybinio naujojo archyvo direktore Irena Kosciuškevičiūte, menotyrininke dr. Skirmante Žeimiene, muzikologu dr. Jonu Bruveriu ir Kultūros ministerijos atstovais.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ vasario 25 d., antradienį, nuo 10.00 iki 08.08 val.per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...