captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Prezidentė priima Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinę

Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien priima Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinę, kuri iškovojo aukso medalius Europos čempionate. Tai buvo jau penktasis sėkmingas iš eilės Kazio Maksvyčio treniruojamos kartos finalas. 
Jaunimo krepšinio rinktinė. ELTA nuotr.
Jaunimo krepšinio rinktinė. ELTA nuotr.

Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien priima Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinę, kuri iškovojo aukso medalius Europos čempionate. Tai buvo jau penktasis sėkmingas iš eilės Kazio Maksvyčio treniruojamos kartos finalas. Būdami 15-mečiai jie laimėjo olimpinį festivalį, vėliau tapo 16-mečių, 18-mečių Europos bei 19-mečių pasaulio čempionais.

Lietuvos pramonininkų konfederacija sako, kad trečiąjį šių metų ketvirtį galima tikėtis Lietuvos pramonės plėtros, o tyrimai rodo, kad šaliai negresia antroji krizės banga.

Jau keturioliktą vasarą į VDU renkasi užsieniečiai mokytis lietuvių kalbos. Liepos 24–rugpjūčio 17 dienomis vyks užsieniečiams skirti intensyvūs Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai, kurie į Kauną sukviečia jaunimą iš viso pasaulio.

Kada, jūsų manymu, šiemet turėtų prasidėti mokslo metai – šeštadienį ar pirmadienį? Pokalbis su klausytojais 13.35 val.

Londonas skaičiuoja valandas iki Olimpinių žaidynių atidarymo.

Taip pat laidoje – naujausios žinios, orų prognozė, apžvalgininko komentaras, sporto naujienos, kalbos valandėlė, etnologo L. Klimkos pasakojimas.

Vedėja Madona Lučkaitė, redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ liepos 24 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per Lietuvos radiją.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...