captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: kodėl nusivylę Lietuvos ekologinių ūkių šeimininkai?

Tarptautinėje ekologiškų produktų parodoje „Biofach 2014“ dalyvavę Lietuvos ekloginių ūkių atstovai įsitikino, kad ekologinis judėjimas visame pasaulyje populiuarėja. Tačiau jų nuotaikos prastos, nes šalies politikai kol kas nekalba apie ES paramą ekologiniams ūkiams.

Tarptautinėje ekologiškų produktų parodoje „Biofach 2014“ dalyvavę Lietuvos ekloginių ūkių atstovai įsitikino, kad  ekologinis judėjimas visame pasaulyje populiuarėja. Tai suprasdami lietuviai vežėsi ir savo gaminių, tačiau nuotaikos prastos, nes šalies politikai kol kas nekalba apie ES paramą ekologinių ūkių šeimininkams. 

Laidos rubrika „Diena kaime“ šią savaitę su Birute Markaitiene – Kretingos rajono Grūšlaukio kaimo bibliotekininke. Ji – ne tik bibiuliotekininkė, dirbanti gimtajame kaime jau keturioliktus metus, bet ir ūkininkė, prie namų įsirengusi pusės hektaro poilsio zoną, kurioje daugybė dekoratyvinių augalų ir gėlių. Beje, kalbėdama sekmadienį Birutė pastebėjo, kad jau pražydo snieguolės...  O koks buvo pirmadienis kaimo bibiliotekoje?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, vasario 25 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...