captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: Sergejus Gandlevskis apie save ir jį supantį pasaulį

„Kai kalbame apie kultūrą, kiekvienas ieško kuo liūdnesnio epiteto.Tačiau tai įprasta amžininkų reakcija ir požiūris į savo kultūrą. Man atrodo, dabar labai geras laikotarpis poezijai. Ir kada nors poezijos mėgėjai prisimins mūsų laikus su didele pagarba“, – įsitikinęs S. Gandlevskis.
Rusų poetas Sergejus Gandlevskis.
Rusų poetas Sergejus Gandlevskis.

Sergejus Gandlevskis – rusų poetas, prozaikas, eseistas, vertėjas. Iki 1980 metų jo kūrinius spausdino užsienio emigrantų leidiniai, vėliau sulaukė pripažinimo ir šlovės Rusijoje. 1991 metais jis priimtas į Rusijos rašytojų sąjungą. Įvairių premijų laureatas ir įvairių konkursų žiuri narys. „Kai kalbame apie kultūrą, kiekvienas ieško kuo liūdnesnio epiteto.Tačiau tai įprasta amžininkų reakcija ir požiūris į savo kultūrą. Man atrodo, dabar labai geras laikotarpis poezijai. Ir kada nors poezijos mėgėjai prisimins mūsų laikus su didele pagarba“, – įsitikinęs S. Gandlevskis.

Reportažas iš literatūrinio-muzikinio labdaros vakaro „Sparnuotų žodžių pėdsakais: Vilnius–Lvovas“. Žurnalistė Božena Rafalska mokėsi Vilniaus pedagoginiame institute ir dirbo vienoje iš laikraščių redakcijų. Dabar Lvovo ligoninėje ji laukia operacijos. Jos vilniečiai draugai tikisi jai padėti.

„Santara“ – liepos 25 d., trečiadienį, 15.00 val. „Klasikos“ programoje.  

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close