captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitė“ : ar gerai knygai reikalinga reklama?

Tokia tema diskutuosime antrojoje laidos dalyje. Rašytojų kampe/LRT studijoje kalbėsime apie tai, kaip knygų gausybėje surasti tą gerą knygą, kaip ją skaitytojams pristato leidėjai, knygynai ir patys autoriai.
 .
.

Tokia tema diskutuosime antrojoje laidos dalyje. Rašytojų kampe/-LRT studijoje kalbėsime apie tai, kaip knygų gausybėje surasti tą gerą knygą, kaip ją skaitytojams pristato leidėjai, knygynai ir patys autoriai. Laidos pašnekovai – leidyklos „Alma littera“ direktorė Danguolė Viliūnienė, knygyno „Eureka“ vadovė Eurika Stogevičienė, filosofas dr. Nerijus Milerius ir žurnalistas, rašytojas Andrius Tapinas. Nuo 10.00 val. pokalbį-diskusiją tiesiogiai transliuos LRT RADIJAS ir LRT KULTŪROS kanalas.

O pirmojoje laidos dalyje girdėsite tris temas.

Kristijonui Donelaičiui – 300. „Donelaitis nuolatos grįžta, kaip grįžta pavasaris, vasara, ruduo, žiema... Kaip ir žmogaus gyvenime – pavasaris, ruduo... Donelaitis visada su mumis“, – sako Paryžiuje gyvenantis žinomas išeivijos menininkas Pranas Gailius. Dailininką kalbina rašytojas Valdas Papievis.

Nauja knyga. „Vilniaus siužetai vieni svarbiausių mano kūryboje, jie lydėjo mane visą laiką, aktyviai įsibraudavo į paveikslus – tiesiog tapo mano gyvenimo dekoracija“, – sako tapytojas Algis Griškevičius, drauge su poetu Antanu A.Jonynu išleidęs unikalią knygą „Vilnius. Upė teka apačioje“.

Kultūros komentaras. Apie literatūrą kaip maloniausią būdą ignoruoti gyvenimą svarsto poetė Elena Karnauskaitė.

Na, o po 10.00 val. žinių – tiesioginė transliacija iš Vilniaus knygų mugės.  

Ved. Gailutė Jankauskienė ir Raminta Jonykaitė.

„Kultūros savaitė“ – vasario 22 d., šeštadienį, nuo 09.03 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama vasario 23 d. 00.05 val.

http://www.facebook.com/#!/pages/Kult%C5%ABros-savait%C4%97/231824880244882

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...