captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: maestro Davidas Geringas

„Kai imiesi kūrinio, jeigu jo nesugebi mylėti – geriau jo negroti. Jei manęs klausia, koks mano mylimiausias kūrinys, visada atsakau, kad tas, kurį groju tuo metu“, – teigia maestro Davidas Geringas.
Maestro Davidas Geringas.
Maestro Davidas Geringas.

„Kai imiesi kūrinio, jeigu jo nesugebi mylėti – geriau jo negroti. Jei manęs klausia, koks mano mylimiausias kūrinys, visada atsakau, kad tas, kurį groju tuo metu“, –  teigia maestro Davidas Geringas.

„Grigorijų Kanovičių laikau vienu iš talentingiausių rašytojų, kuriuos kada nors išaugino Lietuvos žemė“, – sako literatūrologas, profesorius Petras Bražėnas, parašęs įžangos žodį lietuviškajam G. Kanovičiaus rinktinių raštų penkiatomiui.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Nemunas“, „7 meno dienos“, „Šiaurės Atėnai“ ir  „Literatūra ir menas“.

Ketvirtadienį prasidėjo XV tarptautinė Vilniaus knygų mugė, pristatysianti laiko patikrintas knygas po atviru dangumi, muzikinėse istorijose ir įvairiuose susitikimuose. Ko iš šio renginio tikisi leidyklų atstovai, lankytojai, bibliotekininkai ir plačiąja prasme – skaitytojai? Reportažas iš Vilniaus knygų mugės.

„Kai imiesi kūrinio, jeigu jo nesugebi mylėti – geriau jo negroti. Meilė yra pagrindinis impulsas, priverčiantis mus tą muziką atskleisti. . Jei manęs klausia, koks mano mylimiausias kūrinys, visada atsakau, kad tas, kurį groju tuo metu“,  –  teigia maestro Davidas Geringas, penktadienį sostinės Kongresų rūmuose ne tik griešiantis violončele, bet ir diriguosiantis Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui.

Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ vasario 21 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...