captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: dailininkė ir rašytoja Iwona Chmielewska

„Man svarbiausia – rimtas požiūris į skaitytoją, vaiką ar suaugusįjį, svarbiausia savo knygoje suteikti jam interpretacijos laisvę, kviesti kurti kartu. Man patinka, kai knyga yra svetinga, bet kartu ir išmintinga.“
Dailininkė ir rašytoja Iwona Chmielewska.
Dailininkė ir rašytoja Iwona Chmielewska.

„Man svarbiausia – rimtas požiūris į skaitytoją, vaiką ar suaugusįjį, svarbiausia savo knygoje suteikti jam interpretacijos laisvę, kviesti kurti kartu. Man patinka, kai knyga yra svetinga, bet kartu ir išmintinga“, – sako paveikslėlių knygų kūrėja Iwona Chmielewska, Vilniaus knygų mugės viešnia.

„Mes kaip tauta galime didžiuotis turėdami knygos šventę, kurią mokame švęsti pasitelkdami įvairias kultūros sritis“, – sako kultūros ministras Šarūnas Birutis apie prasidedančią  penkioliktąją Vilniaus knygų mugę, kurios renginių programą šį kartą suvienys klasikinė literatūra ir kultinės knygos.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje dvi temos: Rusijos Permės operos teatre įsikūręs graikų dirigento vadovaujamas orkestras su choru, o pats dirigentas vadinamas genialiu; retai statomos operos triumfas Vienoje.

„Man svarbiausia – rimtas požiūris į skaitytoją, vaiką ar suaugusįjį, svarbiausia savo knygoje suteikti jam interpretacijos laisvę, kviesti kurti kartu. Man patinka, kai knyga yra svetinga, bet kartu ir išmintinga. Svarbu, kad vaikas turėtų meniškų knygų, kurios parodytų, koks įvairus yra pasaulis“, – sako paveikslėlių knygų kūrėja Iwona Chmielewska. Pokalbis studijoje su Vilniaus knygų mugės viešnia iš Lenkijos, žymia knygų vaikams ir suaugusiems dailininke ir rašytoja I.Chmielewska apie paveikslėlių knygų kūrimą, jų, kaip meno kūrinių, galimybes ir reikšmę žmogaus gyvenime. 

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ vasario 20 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...