captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: dvi ne tik rašytojos Knygų mugėje

Tiesioginėje laidoje iš LRT Rašytojų kampo Vilniaus knygų mugėje – romano „Traukinys į triestą“ autorė Domnica Radulescu ir Audronė Urbonaitė, neseniai išleidusi trečią romaną „Žydiškų daiktų kambarys“.
Laidos viešnios rašytojos Domnica Radulescu ir Audronė Urbonaitė. K. Remington ir A. Ivinskaitės nuotr.
Laidos viešnios rašytojos Domnica Radulescu ir Audronė Urbonaitė. K. Remington ir A. Ivinskaitės nuotr.

Tiesioginėje laidoje iš Vilniaus knygų mugės – du pokalbiai su rašytojomis. Pirmoji LRT Rašytojų kampo viešnia bus Domnica Radulescu – rumunų kilmės amerikietė kalbos mokslininkė, dėstytoja, 2008 m. išgarsėjusi pirmuoju savo romanu „Traukinys į Triestą“. Ši knyga neseniai išleista lietuviškai. Autobiografiškame romane pasakojama apie kasdienybę Rumunijos Čeušesku režimo metu ir bėgimą nuo jo į JAV, apie giminės likimus griūvant geležinei uždangai, atradimus ir tuštumą, kai kuriesi gerovę toli nuo namų.

Antras laidos pusvalandis – su rašytoja ir žurnaliste Audrone Urbonaite, kurios naujausias literatūrinis darbas – romanas „Žydiškų daiktų kambarys“. Knygos pagrindinė herojė Hedva visą gyvenimą siekia tėvo meilės. „Bet kaip smagu savo širdies valstybėje suvesti kraujuotas sąskaitas“, – šis ant romano viršelio esantis sakinys puikiai atspindi kūrinio emocijų intensyvumą. Su autore pasikalbėsime apie žurnalistiką šalia literatūros, įžūlumą, baimes. Kviečiu klausytis per radiją arba ateiti į LRT studiją Knygų mugėje!

Laida penktadienį, vasario 21 d.,15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.03 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...