captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: VRK spręs, ar referendumo iniciatoriai surinko pakankamai parašų

Vyriausioji rinkimų komisija pirmadienį spręs, ar referendumo dėl žemės pardavimo užsieniečiams draudimo iniciatoriai surinko reikiamą skaičių parašų. VRK nario Roko Stabingio duomenimis, iniciatoriai turi surinkę 300 tūkst. 28 parašus.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Vyriausioji rinkimų komisija  pirmadienį spręs, ar referendumo dėl žemės pardavimo užsieniečiams draudimo iniciatoriai surinko reikiamą skaičių parašų. VRK nario Roko Stabingio duomenimis, iniciatoriai turi surinkę 300 tūkst. 28 parašus.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankosi Pietų Korėjoje, kur trečiadienį vyks suskystintų gamtinių dujų terminalo laivo inauguracija.

Pirmadienį  Briuselyje prasideda klausymai dėl vandens likimo Europoje. Europos piliečių iniciatyva „Vanduo ir sanitarinės paslaugos yra žmogaus teisė, bet ne prekė“ surinko per 1,68  milijono parašų visoje Europoje. Sėkmingai akcijoje dalyvavo ir Lietuvos piliečiai – surinkta 13252 parašai. 

Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Andriukaitis sako, kad pritartų siūlymui apmokestinti nesveiką maistą. Pasak V. Andriukaičio, tai turi būti svarstoma Seime. Konservatorius Kęstutis Masiulis paprašė Seimo valdybos sudaryti darbo grupę, kuri parengtų įstatymo pataisas papildomam nesveiko maisto – traškučių, limonadų ir energinių gėrimų – apmokestinimui.

Ukrainoje nuo pirmadienio  turi įsigalioti amnestija masinių neramumų dalyviams, suimtiems per antivyriausybines demonstracijas. Šio įstatymo įsigaliojimo sąlyga protestuotojams buvo pasitraukti iš anksčiau užimtų administracinių pastatų, tarp jų iš sričių valstybinės administracijos ir vietos savivaldos pastatų, taip pat atblokuoti Hruševskio gatvę Kijeve.

Taip pat laidoje naujausios žinios, sporto pranešimai, orų prognozė, savaitės komentaras, kalbos valandėlė, rubrika „Savaitės  istorija“. 

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorė Vita Ličytė.

„Lietuvos diena“ vasario 17 d., pirmadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close