captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: žvaigždės pataria likti žmonėmis

Kodėl retkarčiais pradedame abejoti savo planais, sprendimais? Iš kur tas nepaaiškinamas nerimas? Baltarusių astrologas Igoris Suchorukovas pataria įsiklausyti į tuos įspėjimus ir pakelti žvilgsnį nuo žemės į dangų.   

Kodėl retkarčiais pradedame abejoti savo planais, sprendimais? Iš kur tas nepaaiškinamas nerimas? Pragmatiškas šiuolaikinis žmogus linkęs tai aiškinti pervargimu, sveikatos sutrikimais. O baltarusių astrologas Igoris Suchorukovas siūlo susimąstyti – gal tai pasąmonės įspėjimai, intuicijos proveržis? Jis pataria įsiklausyti į tuos įspėjimus ir pakelti žvilgsnį nuo žemės į dangų.

90-mečio proga sveikinsime žymų operos dainininką Bernardą Ladyszą. Laidoje dainininkas pasakoja apie savo vaikystę Užupyje, prieškario Vilniaus muzikinį gyvenimą, apie karą ir trėmimą į Sibirą bei apie savo tarptautinę karjerą. Varšuvos Didžiojo teatro bosas-baritonas Bernardas Ladyszas dainavo garsiausiose pasaulio operos scenose, jo partnerės buvo Antonietta Stella, Maria Callas ir kt. Mėgstamiausias dainininko vaidmuo, kurį atlikdavo ir Maskvos didžiojo teatro scenoje, buvo Borisas Godunovas.

„Santara“ – liepos 24 d., antradienį, 15.00 val. „Klasikos“ programoje.  

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...