captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Žemės pardavimo saugiklių įstatymas bus pateiktas visuomenei

ŽŪM specialistai sako, kad jau kitą savaitę Žemės pardavimo saugiklių įstatymas bus pateiktas susipažinti visuomenei. Seime posėdžiauja darbo grupė dėl žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo sąlygų sugriežtinimo ir papildomų reikalavimų.

Žemės ūkio ministerijos specialistai sako, kad jau kitą savaitę Žemės pardavimo saugiklių įstatymas bus pateiktas susipažinti visuomenei. Seime posėdžiauja darbo grupė dėl žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo sąlygų sugriežtinimo ir papildomų reikalavimų.

Konstitucinis Teismas ketvirtadienį pradėjo nagrinėti bylą, kurioje turėtų pasisakyti dėl kalbininkų vaidmens nustatant nelietuviškų vardų ir pavardžių rašymą Lietuvos piliečio pase.

Lietuvos aludarių gildija sako, kad jeigu būtų priimtas sprendimas nuo 2015 metų 50 proc. padidinti alaus akcizą, darbo netektų apie 2,6 tūkst. iš 13 tūkst. šalies alaus sektoriuje ir su juo susijusiuose versluose dirbančių darbuotojų, o valdžia dėl to neteks 38 mln. litų gyventojų pajamų ir „Sodros“ mokesčių.

Belgijos parlamentas ketina balsuoti, ar leisti taikyti eutanaziją ir nepilnamečiams. Įstatymas numato, kad nepilnametis galėtų kreiptis dėl eutanazijos, jei jo liga yra nepagydoma, jis kenčia didelius skausmus ir gydytojai neturi galimybių jam padėti.

Patvirtinta vieninga šeimos medicinos paslaugų teikimo namuose tvarka. Nuo gegužės 1 d. įsigalios nauja vieninga šeimos medicinos paslaugų teikimo namuose tvarka. Sveikatos apsaugos ministro Vytenio Povilo Andriukaičio įsakymu patvirtintoje tvarkoje numatyti pacientams palankūs sprendimai – naujai prie Pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos prisirašiusiems pacientams šeimos medicinos paslaugos namuose bus teikiamos nepriklausomai nuo jų gyvenamosios vietos.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Jūs paskambinot į LRT RADIJĄ“.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ vasario 13 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...