captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: naujas instituto vadovas puoselėja ambicingus planus

Eina trečias mėnuo, kai Sodininkystės ir daržininkystės institutui vadovauja naujas direktorius Audrius Sasnauskas. Neatsisakęs obelų, juodųjų serbentų selekcijos, jis prakalbo apie konkrečius mokslininkų darbus kurti sodo augalų auginimo technologiją tuneliuose.  
Sodininkystės ir daržininkystės instituto naujas direktorius Audrius Sasnauskas. manoukis.lt nuotr.
Sodininkystės ir daržininkystės instituto naujas direktorius Audrius Sasnauskas. manoukis.lt nuotr.

Eina trečias mėnuo, kai Sodininkystės ir daržininkystės institutui vadovauja naujas direktorius Audrius Sasnauskas, iki tol  dirbęs šio instituto direktoriaus pavaduotoju. Neatsisakęs obelų, juodųjų serbentų selekcijos, instituto vadovas prakalbo apie konkrečius mokslininkų darbus kurti sodo augalų auginimo technologiją tuneliuose.

Pastaraisiais metais, pasinaudojusios ES paramos lėšomis, daug kaimo bendruomenių susitvarkė namus ar atskiras patalpas, įsirengė nedideles sales, pirko įrangos, dabar turi kur susiburti, renginius organizuoti. Nesusikūrusios tokių sąlygų, neretai veikia tik formaliai, yra pasyvios. Gera išimtis – Ukmergės rajono  Šešuolių kaimo bendruomenė. 

Šiais mokslo metais Lietuvoje veikia 69 profesinio mokymo įstaigos bei 5 darbo rinkos mokymo centrai, kurių steigėja yra Švietimo ir mokslo ministerija. Viena šios sistemos švietimo įstaigų yra Jurbarko rajono Smalininkų technologijų ir verslo mokykla, šiemet  pažyminti savo gyvavimo 60-metį. Kaip keitėsi ši mokykla, ar jai pavyksta prisitaikyti prie esminių gyvenimo pokyčių?

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį,  vasario 13 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...