captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar įmanoma gimtinėje uždirbti kiek emigracijoje?

Ne vienas gimtinėje likęs lietuvis sako, kad jei emigrantai būtų pasiryžę tiek pat daug ir taip pat sunkiai dirbti Lietuvoje, kaip kad dirba užsienyje, nereikėtų emigruoti, nes čia galėtų uždirbti tiek pat – tokie apklausos rezultatai.  
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Dauguma  lietuvių mano, kad gimtinėje neįmanoma uždirbti tiek pat, kiek emigracijoje. Tačiau ne vienas gimtinėje likęs lietuvis taip pat sako, kad jei emigrantai būtų pasiryžę tiek pat daug ir taip pat sunkiai dirbti Lietuvoje, kaip kad dirba užsienyje, nereikėtų emigruoti, nes čia galėtų uždirbti tiek pat – tokie apklausos rezultatai.  

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento užsakymu pirmą kartą buvo atliktas neteisėtos alkoholio apyvartos Lietuvoje įvertinimas. 

Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ trečiadienį duris atvers paroda-kontaktų mugė CONVENE 2014.   

Iš „Amerikos balso“ archyvų: klausysimės ištraukų iš 1958 m. vasario 16 d. transliuotos laidos, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 40-osioms metinėms.  

Vilniečiai – diplomatiški, kauniečiai – apsukrūs, tokius stereotipus versle atskleidė viešųjų ryšių agentūros EFCOM organizuotas tyrimas.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.   

„Ryto garsai“ vasario 12 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.   

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...