captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: „Gazprom" pasiūlyta dujų kaina leidžia tęsti derybas

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, jog „Gazprom" pasiūlyta dujų kaina Lietuvai leidžia toliau tęsti derybas. Tačiau Vyriausybės vadovas kainos kol kas neatskleidžia.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Premjeras A. Butkevičius sako, jog „Gazprom" pasiūlyta dujų kaina Lietuvai leidžia toliau tęsti derybas. Tačiau Vyriausybės vadovas kainos kol kas neatskleidžia. Anot jo, dabar laukiama raštiškų pasiūlymų iš „Gazpromo". Juos analizuos derybų grupė, kuriai vadovauja energetikos ministras J. Neverovičius.

Vilniuje ūkio ministras E. Gustas ir Lietuvos banko valdybos pirmininkas V. Vasiliauskas pristatė, ką turi žinoti ir kam privalo ruoštis šalies verslas Lietuvai įsivedant eurą.

EK paskelbus pirmąją ES kovos su korupcija ataskaitą, Seime rengiamas viešas jos aptarimas. Daugiau nei trys ketvirtadaliai Europos piliečių ir 95 proc. lietuvių pritaria, kad korupcija jų šalyje yra labai paplitusi. 

ES minima Pagalbos telefono 112 diena. Šiuo numeriu visose 28-iose valstybėse galima išsikviesti policiją, ugniagesių ir medicinos pagalbą.

Valstybės kontrolė skelbia, kad Lietuvoje yra 10,6 tūkst. globojamų vaikų, tai sudaro 2 proc. visų šalies vaikų. Kasmet tėvų globos netenka apie 2,1 tūkst. vaikų. Reaguodama į tokią socialiai jautrią situaciją, Valstybės kontrolė atliko auditą, kurio metu analizavo, ar Lietuvoje vaikų globa organizuojama efektyviai.

Akimis valdomais kompiuteriais negalią turintys žmonės naudojasi jau ne vieną dešimtmetį. Tokiu būdu, kai tekstas renkamas tik žvilgsniu, jau yra išleista ne viena knyga. Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkai taip pat kuria akimis valdomą programinę įrangą, siekia kuo labiau ištobulinti programų veikimą bei pritaikyti žvilgsniu valdomą kompiuterį visiems.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, etnologo L. Klimkos pasakojimas. 

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ vasario 11 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close