captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

2014-ųjų pradžioje Europos Sąjungos valiutai eurui sukako 15 metų. Įvestas euras iš pradžių nacionalines valiutas pakeitė tik elektroniniuose pervedimuose, o nuo 2002-ųjų – dvylikoje valstybių į apyvartą buvo išleisti grynieji eurų pinigai – banknotai ir monetos.

2014-ųjų pradžioje Europos Sąjungos valiutai eurui sukako 15 metų. Įvestas euras iš pradžių nacionalines valiutas pakeitė tik elektroniniuose pervedimuose, o nuo 2002-ųjų – dvylikoje valstybių į apyvartą buvo išleisti grynieji eurų pinigai – banknotai ir monetos. Apie bendrąją Europos Sąjungos valiutą – pirmadienio viktorinoje.

Jau ketvirtus metus iš eilės Nacionalinis Kauno dramos teatras organizuoja edukacinį festivalį „Nerk į teatrą!“. Jo sumanytojai ir toliau laikosi savo idėjos – suteikti jaunimui galimybę pažvelgti į teatrą iš kitos, užkulisinės pusės. Mintimis apie festivalį dalinasi teatrologė Silvija Čižaitė-Rudokienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje – leidyklos „Tyto alba“ užsienio literatūros skyriaus vadovė Jurgita Ludavičienė apie prancūzų psichiatro Christophe Andre studiją „Netobuli, laisvi, laimingi“, amerikiečių neuromokslininko Davido Eagleman‘o „Incognito“, vieno žymiausių šiuolaikinio meno kūrėjų, kino režisieriaus, tapytojo, muzikanto Davido Lynch‘o autobiografiją „Pagauti didžiąją žuvį“, britų rašytojo Simono Sebago Montefiore sudarytą knygą „Kalbos, pakeitusios pasaulį“ ir Grigorijaus Kanovičiaus rinktinių raštų penkiatomį rusų kalba.

2014-ųjų pradžioje Europos Sąjungos valiutai eurui sukako 15 metų. Įvestas euras iš pradžių nacionalines valiutas pakeitė tik elektroniniuose pervedimuose, o nuo 2002-ųjų – dvylikoje valstybių į apyvartą buvo išleisti grynieji eurų pinigai – banknotai ir monetos. Apie bendrąją Europos Sąjungos valiutą – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ vasario 10 d., pirmadienį, nuo 08.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...