captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: gyvenimas vienkiemyje žiemą

Ukmergės rajono Šešuolių seniūnijoje, Girelės miške, savo tėvo statytuose beveik prieš 50 metų namuose, gyvena eigulys Petras Šimonis. 
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Ukmergės rajono Šešuolių seniūnijoje, Girelės miške, savo tėvo statytuose beveik prieš 50 metų namuose, gyvena eigulys Petras Šimonis. Sodyba – erdvi, joje daug išlikusių ūkinių pastatų, klėtis, kalvė. Petras ne tik miškininkas, bet ir nagingas amatininkas, nedidelis ūkininkas ir seniūnijos šviesuolis.

Velžio seniūnija ribojasi su Panevėžio miestu. Joje nemažai įsikūrusių įvairių įmonių, bendrovių. Tad darbo vietų norintiems dirbti pakanka. Pastaraisiais metais kai kurios bendrovės pasigenda kvalifikuotų, pavyzdžiui, metalo apdirbimo specialistų. Velžio seniūnas Alfonsas Bakšys tvirtina, kad vietos žmonės kartais ir nekvalifikuoto darbo nesirenka, nes per daugelį metų juos dirbti atpratino pašalpos.

Laidos rubrika „Diena kaime“ šią savaitę su Arvydu Dirmeikiu, gyvenančiu ir savo verslą plėtojančiu Širvintų rajone, Kaimynų kaime. Kaimo turizmo sodyba „Oreivių užuovėja“ išsiskiria unikaliu kambarių interjeru. Ketvirtadienį sodybos šeimininkai planavo pradėti ruoštis savaitgalį atvykstantiems lankytojams. Kaip sekėsi, kokie lankytojai paprastai būna, ar nepridaro bėdų?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, vasario 7 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...