captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: debiutuojanti rašytoja, grafikė Kotryna Zylė

„Senuose padavimuose galime atrasti, kad... „yra kaip yra“. Ir man labai patinka šis požiūris“, – teigia grafikė Kotryna Zylė, su knyga „Milžinas Mažylis“ debiutuojanti kaip rašytoja.
Debiutuojanti rašytoja<br> grafikė Kotryna Zylė. auksozuvys.lt nuotr.
Debiutuojanti rašytoja
grafikė Kotryna Zylė. auksozuvys.lt nuotr.

„Senuose padavimuose galime atrasti, kad... „yra kaip yra“. Ir man labai patinka šis požiūris“, – teigia grafikė Kotryna Zylė,  su knyga „Milžinas Mažylis“ debiutuojanti kaip rašytoja.

„Pirmasis postūmis tokiu pavadinimu sukurti tapybos darbų ciklą buvo viena liaudies meistro skulptūrėlė iš daugelio „Motinos sopulingosios“ atvaizdų, kur į išdrožto personažo širdį susmigę septyni kardai-skausmai. Galima sakyti, kad trys ta tema sukurti darbai yra šios barokinės skulptūros interpretacijos. Metaforos, atrastos „Moters širdies“ tapyboje, aktualios ir šiandien...“, – apie savo darbų parodą galerijoje „Galerija XX“ Panevėžyje sako tapytojas Arūnas Uogintas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje trys temos: pietų Afrikoje atgimsta vadinamoji būrų muzika – kas tai yra?; rašytojai ir rašytojos apie savo pačių senėjimą; tarp dviejų tautų (airių ir britų) atsidūrusio poeto politiniai eilėraščiai.

„Senuose padavimuose galime atrasti požiūrį, kad... „yra kaip yra“. Juk kartais pasaulio tvarka būna žiauri, kartais skaudi, kartais maloni, o kartais iš viso nepateikianti jokio atsakymo, kaip dabar turėtum jaustis. Man labai patinka šis požiūris“, – teigia grafikė Kotryna Zylė, su knyga „Milžinas Mažylis“ debiutuojanti kaip rašytoja. Pokalbis studijoje su jauna menininke apie poreikį rašyti.

Ved. Karina Metrikytė.                           

„Ryto allegro“ vasario 6 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/ryto.allegro

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close