captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: seniūnijų specialistai – artimiausi žemdirbių patarėjai

Šalyje yra daugiau 500 kaimiškų seniūnijų, kuriose dirba žemės ūkio specialistai. Jie pataria žemdirbiams pildant įvairius dokumentus, padeda sužinoti naujus valdžios sprendimus ir tvarkas, konsultuoja pildant ir tikslinant deklaracijas. 
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Šalyje yra daugiau 500 kaimiškų seniūnijų, kuriose dirba žemės ūkio specialistai. Jie pataria žemdirbiams pildant įvairius dokumentus, padeda sužinoti naujus valdžios sprendimus ir tvarkas, konsultuoja pildant ir tikslinant deklaracijas. Ko dabar dažniausiai specialisto klausia Ukmergės rajono Šešuolių seniūnijos žemdirbiai?

Sausio mėnesį Lietuvos bankas atšaukė kredito unijos „Vilniaus taupomoji kasa“ licenciją. Buvo atsižvelgta į tai, kad unija nevykdė visų veiklos riziką ribojančių normatyvų, o jos veikla ir finansinė būklė kėlė grėsmę indėlininkams, kreditoriams ir visuomenės interesams. Po banko priimtų sankcijų Lietuvos centrinė kredito unija teigia, kad sistema išlieka saugi ir stabili. Centrinė unija vienija 62 veiklos licencijas turinčias kredito unijas. Kaip tvarkosi viena jų – Šakių rajono „Zanavykų bankelis“?

Laidos rubrika „Diena kaime“ šią savaitę su Arvydu Dirmeikiu, kaimo turizmo sodybos, įkurtos Širvintų rajono Kaimynų kaime, šeimininku. Jis – patyręs oro balionų pilotas-oreivis, jau 15 metų užsiimantis kaimo turizmo verslu. Didžiausias Arvydo Dirmeikio pomėgis – kurti savo sodyboje: jis pats tvarko aplinką, projektuoja ir įrengia unikalius kambarius. Jau pasakojo apie ypatingą malūne įrengtų kambarių interjerą, senovinio kaimo buities elementus, lovas valtyje ar vežime. Koks antradienis buvo Arvydui Dirmeikiui?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, vasario 5 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close