captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: šilumos kainos bus reguliuojamos griežčiau

Anot Premjero Algirdo Butkevičiaus, siekiant Vilniuje ir Kaune kainas sumažinti iki 30 proc., numatoma sukurti specialią bendrovę, kurią kontroliuotų valstybės valdoma energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“, o ateityje būtų pritraukta ir privataus kapitalo.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Anot Premjero Algirdo Butkevičiaus, siekiant Vilniuje ir Kaune kainas sumažinti iki 30 proc., numatoma sukurti specialią bendrovę, kurią kontroliuotų valstybės valdoma energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“, o ateityje būtų pritraukta ir privataus kapitalo. Lėšų projektams tikimasi gauti iš Europos Sąjungos fondų.

Lietuva iki vasario vidurio Europos Komisijai pateiks duomenis apie galimus Lietuvoje užfiksuoto afrikinio kiaulių maro nuostolius Jo pasekmes ketinama aptarti vasario 17 d. Briuselyje. 

Lietuvos tėvų forumas antradienį pristatė vaikų maitinimo kokybės Vilniaus miesto darželiuose tyrimo rezultatus. Tėvams susirūpinus dėl vaikų maitinimo kokybės Vilniaus miesto darželiuose, jų nuogąstavimus patvirtino ir akredituota laboratorija. Tyrimo rezultatai šokiravo.

Lietuvos pramonininkų konfederacija pristato migracijos politikos gaires.

Valdantieji Politinėje taryboje diskutuos, kokios pozicijos jie laikysis dėl inicijuojamo referendumo. Juo norima uždrausti parduoti žemę užsieniečiams.

Į posėdį susirinkusi Aukščiausioji Ukrainos Rada planuoja imtis svarbiausio šalies įstatymo – opozicija siekia grąžinti 2004 m. Konstituciją. Taip pat gali būti sprendžiama ir dėl Rados pirmininko atstatydinimo.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas, rubrika „Mokslo vardai“, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ vasario 4 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...