captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie albumą „Mėlynom gatvelėm“

„Dauguma dainų buvo rašytos estrados vokalui, tad Astos balsas su operos prieskoniu jau pakeičia tas dainas. Mūsų ansamblis irgi turi savo skambėseną, mes negrojam, kaip parašyta, mes kuriam improvizacijas.“
Ansamblio „Subtilu-Z“ narys<br> birbynininkas Laurynas Vaitkus.
Ansamblio „Subtilu-Z“ narys
birbynininkas Laurynas Vaitkus.

„Dauguma dainų buvo rašytos estrados vokalui, tad Astos balsas su operos prieskoniu jau pakeičia tas dainas. Mūsų ansamblis irgi turi savo skambėseną, mes negrojam, kaip parašyta, mes kuriam improvizacijas“, – apie naujausią albumą „Mėlynom gatvelėm“, dvelkiantį estradine nostalgija, pasakoja ansamblio „Subtilu-Z“ narys, birbynininkas Laurynas Vaitkus.

„Gyvas bendravimas dabar dažnai keliasi į virtualią erdvę – steigiami virtualūs fotoklubai, virtualios fotografų bendruomenės. Žinoma, svarbu, kad jos kuriasi, tačiau tai tikrai neatstoja gyvo bendravimo. Tai, kas įmanoma susitikus, sunkiai pasiekiama bendraujant virtualiai“, – sako Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas, fotomenininkas Gintaras Česonis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Anot Rimantės Daugėlaitės, trumpametražių filmų agentūros „Lithuanian shorts” vadovės, Clermont-Ferrand jau 36-erius metus diktuoja trumpametražio kino madas, o festivalio metu vykstanti mugė yra vienintelis tik trumpametražiam kinui skirtas kino industrijos renginys Europoje. Jame Lietuva vienintelė iš trijų Baltijos šalių turi savo stendą.

„Dauguma dainų buvo rašytos estrados vokalui, tad Astos balsas su operos prieskoniu jau pakeičia tas dainas. Mūsų ansamblis irgi turi savo skambėseną, mes negrojam, kaip parašyta, mes kuriam improvizacijas. Ir šiaip į viską stengėmės pažvelgti naujai, išklausėm daugybę kūrinių versijų, ir bandėme neplagijuoti jų“, – apie naujausią albumą „Mėlynom gatvelėm“, dvelkiantį estradine nostalgija,  pasakoja ansamblio „Subtilu-Z“ narys, birbynininkas Laurynas Vaitkus. Pokalbis su kamerinio ansamblio „Subtilu-Z“ nariais Laurynu Vaitkumi ir Vytautu Švažu ir vokaliste, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureate Asta Krikščiūnaite apie naujai pateikiamą Lietuvos estradinę muziką, neįprastą muzikinį bendradarbiavimą bei naująjį albumą „Mėlynom gatvelėm“.

Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ vasario 5 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...