captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: paroda „Kristijonas Donelaitis: metų ir raštų ratas“

LAM Vrublevskių bibliotekoje veikiančioje kilnojamojoje parodoje pasakojama apie lietuvių literatūros klasiko gyvenimą, kūrybą ir rašytinio palikimo sklaidą. Kai kurie dokumentai iš Prūsijos kultūros paveldo slaptojo valstybės archyvo Berlyne skelbiami pirmą kartą.

LAM Vrublevskių bibliotekoje veikiančioje kilnojamojoje parodoje „Kristijonas Donelaitis: metų ir raštų ratas“ pasakojama apie lietuvių literatūros klasiko gyvenimą, kūrybą ir rašytinio palikimo sklaidą. Kai kurie dokumentai iš Prūsijos kultūros paveldo slaptojo valstybės archyvo Berlyne skelbiami pirmą kartą. Taip pat kilnojamoje parodoje pristatomi dailės, muzikos, teatro kūriniai, kuriuose kalbama apie Kristijoną Donelaitį, jo kūrybos personažus. Bibliotekoje veikia ir stacionari paroda, pristatanti K. Donelaičio kūrybą ir gyvenimą.

Taikomosios dailės muziejuje iki kovo 2 d. veikia Lenkijos fotografijos ir dizaino paroda „Materija Prima“. Ji nėra nei dizaino, nei taikomojo meno, nei fotografijų paroda, o pasakoja apie gamtos ir meno simbiozę, parodo ribas tarp kūrimo ir fiksavimo, kūrybos ir dokumentacijos.

„Santara“ –  vasario 5 d., trečiadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...