captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – apie parodą „Visos jos tokios...“

Apsilankysime parodoje, skirtoje tarpukario Kauno moterims muzikėms.  Muziejininkė Vida Bingelienė pristatys keturiolikos moterų, tarpukariu vaidinusių Valstybės teatre, kūrybinio gyvenimo istorijas.
Giedriaus Ziberko nuotr.
Giedriaus Ziberko nuotr.

Apsilankysime parodoje, skirtoje tarpukario Kauno moterims muzikėms. Muziejininkė Vida Bingelienė pristatys keturiolikos moterų, tarpukariu vaidinusių Valstybės teatre, kūrybinio gyvenimo istorijas. Jos – ne tik operos solistės, bet ir žmonos, draugės, mamos. Vienos sovietų okupacijos metais turėjo palikti šalį, kitos – išgyventi Lietuvoje, slapstytis ar dirbti fabrikuose. Operos solistes ir aktyvias kultūrinio gyvenimo atstoves vienijo stiprybė konkuruojant tarpusavyje ar mokantis vienai iš kitos ir išgyvenant asmenines dramas. Visos jos tokios – žavios, talentingos, ambicingos, įsimintinų vaidmenų operos teatre įkūnytojos.

Antroje laidos dalyje skambės muzika kompozitorių, kurių pavardėmis pavadintos Lietuvos mokyklos. Tai muzikinė kelionė po Lietuvą, kur kiekviena mokykla turi savo istoriją ir jai suteiktą muziko vardą.

Ved. Ieva Buinevičiūtė.

„Muzikinis pastišas“ – vasario 3 d., pirmadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...