captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių kūrinių vaikams autoriai

Knygų vaikams penketukas, jį sudariusios komisijos nuomone, turi literatūrinio avangardo bruožų, nes atrenkant knygas buvo vadovaujamasi pagrindiniu akcijos tikslu – ugdyti ir plėsti skaitytojo skonį.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Knygų vaikams penketukas, jį sudariusios komisijos nuomone, turi literatūrinio avangardo bruožų, nes atrenkant knygas buvo vadovaujamasi pagrindiniu akcijos tikslu – ugdyti ir plėsti skaitytojo skonį. Ką mano knygų autoriai? Kaip jie randa kelią pas šiuolaikinį skaitytoją?

„Vienas iš didžių pradėtų darbų, kuris tęsis tolesniais metais, yra Kino edukacijos ugdymo bazė. Mes norėtume, kad nacionalinį kiną jaunas žiūrovas pažintų, galėtų apie jį diskutuoti, kad išaugtų auditorijos karta, suprantanti, kas vyksta lietuviškame kinematografe“, – pristatydamas praėjusių metų rezultatus ir svarbiausius šių metų planus teigia Lietuvos kino centro direktorius Rolandas Kvietkauskas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Bunkeryje, slėptuvėje – o kur daugiau susitikti mums ir pasišnekėti? Nesvarbu, kokie jūsų kailiniai, ar gražūs jūsų batai – pasislėpkim čia kartu ir pasišnekėkime iš tikrųjų, akis į akį. Gal mums padės šaltis ir šios betoninės sienos“, – apie teatro studijos „Theaomai“ neįprastoje vietoje – Markučių karo slėptuvėje – rengiamą spektaklį „Lauke, už durų“ pasakoja spektaklio režisierius Paulius Markevičius.

Knygų vaikams penketukas, jį sudariusios komisijos nuomone, turi literatūrinio avangardo bruožų, nes atrenkant knygas buvo vadovaujamasi pagrindiniu Metų knygos rinkimų akcijos tikslu – ugdyti ir plėsti skaitytojo skonį. Ką mano knygų autoriai? Kaip jie randa kelią pas šiuolaikinį skaitytoją? Pokalbis studijoje su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių knygų vaikams autoriais: Tomu S. Butkumi („Bumba Dumba ir Visatos sukūrimas“), Vitalija Lapina („Ar pažįsti Kiukį?“), Kęstučiu Navaku („Udo ir Dra niekaip nesusikalba“), Antanu Šimkumi („Vaizdai iš gyvenimo bobulytės ir kt.“), Ingrida Vizbaraite („Karžygiuko istorija“).

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ sausio 29 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...