captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: R. Paksas negalės dalyvauti 2014 m. prezidento rinkimuose

Valdančiosios partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis europarlamentaras Rolandas Paksas sako pats paprašęs pavasario sesijai atidėti balsavimą dėl Konstitucijos pataisos, kuri leistų jam dalyvauti prezidento rinkimuose, nes dabar Konstitucijai pakeisti trūksta balsų.

Valdančiosios partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis europarlamentaras Rolandas Paksas sako pats paprašęs pavasario sesijai atidėti balsavimą dėl Konstitucijos pataisos, kuri leistų jam dalyvauti prezidento rinkimuose, nes dabar Konstitucijai pakeisti trūksta balsų. Partijos „Tvarka ir teisingumas" frakcijos siūlymu ketvirtadienį iš Seimo plenarinio posėdžio darbotvarkės išimtas Konstitucijos pataisos ir jį lydinčio konstitucinio įstatymo priėmimas, kuris atvertų kelią partijos vadovui R. Paksui dalyvauti prezidento rinkimuose. Už tai balsavo 104 Seimo nariai, vienas buvo prieš, šeši susilaikė.

Lietuvai nuo 2015 metų ketinant įvesti eurą, Seimas po pateikimo pritarė Euro įvedimo įstatymui. Jame numatomi praktiniai euro įvedimo klausimai: pinigų keitimo, kainų skelbimo, visuomenės informavimo ir kiti. Toliau jis bus nagrinėjamas pavasario sesijoje.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Konkurencijos tarybos pirmininku Šarūnu Keserausku aptarė, kaip pasikeitė konkurencijos sąlygos Lietuvoje, kas padaryta siekiant užtikrinti skaidrią konkurenciją ir užkirsti kelią monopolijų piktnaudžiavimui, ypač tose srityse, kur žmonės patiria skaudžiausią poveikį.

Facebook  yra tarsi infekcinė liga, išgyvenanti pakilimą prieš savo nuosmukį, sako JAV mokslininkai, kurie teigia, kad šis socialinis tinklas iki 2017 metų neteks 80 proc. savo vartotojų. Du Prinstono universiteto mechanikos ir aerokosminės inžinerijos doktorantai tokias stulbinamas išvadas skelbia viename internetiniame mokslinių tyrimų archyve, tačiau straipsnis dar nėra recenzuotas.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ sausio 23 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...