captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: Mariuszo Foreckio Lenkija

Lenkų fotografas, puikiai valdantis tradicinį fotografinį reportažą, dalinsis patirtimi, kaip pabrėžti daugelio požiūriu nereikšmingus dalykus, paverčiant juos laiko ženklais.
Mariusz Forecki.
Mariusz Forecki.

Lenkų fotografas, puikiai valdantis tradicinį fotografinį reportažą, dalinsis patirtimi, kaip pabrėžti daugelio požiūriu nereikšmingus dalykus, paverčiant juos laiko ženklais. „Aš fotografuoju Lenkiją nuo praeito amžiaus devintojo dešimtmečio vidurio. Mano užfiksuoti įvykiai ir situacijos dažnai yra itin asmeniški. Juose neįamžinti didieji politikai ir įspūdingi įvykiai. Žiūrint iš globalesnės perspektyvos, jie net atrodo bereikšmiai. Tačiau žvelgiant iš šių fotografijų herojų perspektyvos, jie geriausiai atspindi jų gyvenimus. Susirinkdami vienoje vietoje jie parodo pokyčius, kurių liudininkais esame. O gal tesu tik aš…“, – sako Mariusz Forecki.

Vladimiras Antonovičius (1834–1908) – ukrainiečių istorikas, archeologas, etnografas, ukrainiečių istoriografijos mokyklos pradininkas. Buvo vienas iš Lenkų draugijos lyderių Kijevo universitete, tačiau atsisakė dalyvauti 1863 m. sukilime. Jo mokslinė veikla skirta XVI–XVIII a. Ukrainos istorijai.

„Santara“ –  sausio 24 d., penktadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close