captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sveikata“: psichologinė pagalba emigrantų vaikams

Paramos vaikams centro vykdomas projektas skiriamas vaikų psichologinei sveikatai gerinti. Psichologė Inga Norkutė-Mück papasakos, kaip bus bandoma padėti vaikams prisitaikyti prie pakitusių sąlygų, kaip susitvarkyti su savo kasdienybe.

Lietuva yra viena labiausiai emigracijos paveiktų šalių Europoje. Emigracija išardo tūkstančius šeimų, vaikai lieka be vieno iš tėvų arba be abiejų tėvų, juos prižiūri giminaičiai ar visiškai svetimi žmonės. Paramos vaikams centro vykdomas projektas skiriamas vaikų psichologinei sveikatai gerinti. Psichologė Inga Norkutė-Mück papasakos, kaip bus bandoma padėti vaikams prisitaikyti prie pakitusių sąlygų, kaip susitvarkyti su savo kasdienybe. Pagalbos ranką išties savanoris, su vaiku praleisiantis keletą valandų per savaitę.

Vaikų vasaros atostogos – iššūkis dirbantiems tėvams. Visą dieną paliktas atžalas sunku kontroliuoti, jų užsiėmimai ir laisvalaikis dažnai paliekamas vaikų fantazijai. Vaikų ligų gydytoja Elena Bacevičienė skatina visai šeimai kartu spręsti šią problemą ir pataria vasaros atostogų metu neišbalansuoti vaiko režimo.

Ved. Rasa Pekarskienė.

„Sveikata“ – šeštadienį,  liepos 21 d., 11.03 val., kartojama liepos 26 d. 15.05 val. per Lietuvos radiją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...