captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: naujo LMTA studijų miestelio idėjos

„Kūrybinių dirbtuvių dalyviai ieškojo įvairių alternatyvų, kaipsukurti reprezentatyvų, bet su vertinga istorine, gamtine aplinka derantį komplekso įvaizdį, kaip teritorijoje racionaliai išdėstyti Akademijos pageidaujamą programą.“
Dirbtuvių „LMTA studijų miestelis Olandų g. Vilniuje“ kuratorė Rūta Leitanaitė. a10.eu nuotr.
Dirbtuvių „LMTA studijų miestelis Olandų g. Vilniuje“ kuratorė Rūta Leitanaitė. a10.eu nuotr.

„Kūrybinių dirbtuvių dalyviai ieškojo įvairių alternatyvų, kaip sukurti reprezentatyvų, bet su vertinga istorine, gamtine aplinka derantį komplekso įvaizdį, kaip teritorijoje racionaliai išdėstyti Akademijos pageidaujamą programą“, –  teigia dirbtuvių „LMTA studijų miestelis Olandų g. Vilniuje“ kuratorė Rūta Leitanaitė.

„Dvylika jaunosios kartos menininkų – tapytojų, skulptorių, grafikų, videomenininkų susitinka bendroje parodoje, pavadintoje „Baltas lapas“. Jie pripažįsta, kad dar nespėjo apšilti kojų meno pasaulyje. Jie yra pasiruošę į jį pasinerti ir būti prirašyti patirties kaip lapas nuo krašto iki krašto“, – sako LDS galerijos „Arka“ direktorė Dovilė Tomkutė. Pokalbyje apie istorinį lūžį – sovietmečio pabaigą ir Nepriklausomybės atgavimą – išgyvenusią kartą taip pat dalyvauja tapytoja Kristina Kurilionok.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris“: „Kol praeities fotografijos neprieinamos tyrinėtojams, tol mūsų sąmonę valdo netikslus istorijos vaizdinys, o Lietuvos mokslas stoviniuoja vietoje. Štilis.“, – kultūros komentare teigia menotyrininkė Agnė Narušytė.

„Kūrybinių dirbtuvių dalyviai ieškojo įvairių alternatyvų, kaip sukurti reprezentatyvų, bet su vertinga istorine, gamtine aplinka derantį komplekso įvaizdį, kaip teritorijoje racionaliai išdėstyti Akademijos pageidaujamą programą, kaip sukurti ryšius su miesto centru, Kalnų parku bei netoliese esančiomis M. K. Čiurlionio menų bei B. Dvariono dešimtmete muzikos mokyklomis“, –  teigia architektūrinių kūrybinių dirbtuvių „LMTA studijų miestelis Olandų g. Vilniuje“ kuratorė Rūta Leitanaitė. Pokalbyje apie būsimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studijų miestelį ir architektų pateiktas idėjas dalyvauja dirbtuvių kuratorė R. Leitanaitė, ekspertų komisijos narys architektas Mindaugas Pakalnis,  Vilniaus miesto plėtros departamento direktorius Artūras Blotnys ir LMTA mokslo prorektorė doc. dr. Judita Žukienė.

Ved. Karina Metrikytė.                           

„Ryto allegro“ sausio 21 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...