captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: dauguma lietuvių nėra kategoriškai nusistatę prieš eurą

Sociologo Vlado Gaidžio matymu, gyventojai teigiamai į euro įvedimą šalyje pradėtų žvelgti, jei politikai ir ekonomistai kalbėtų artimesne ir argumentuota kalba, o ne bendromis frazėmis.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Sociologo Vlado Gaidžio matymu, gyventojai teigiamai į euro įvedimą šalyje pradėtų žvelgti, jei politikai ir ekonomistai kalbėtų artimesne ir argumentuota kalba, o ne bendromis frazėmis.    Nors lapkričio mėnesio apklausos duomenimis 49 proc. Lietuvos gyventojų nepritaria eurui, kaip bendrai Europos Sąjungos valiutai, dauguma jų nėra kategoriškai nusistatę prieš eurą.

Sausio 17 d., penktadienį, minint Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų  23-ąsias įkūrimo metines, Vilniaus Nepriklausomybės aikštėje prie Lietuvos Respublikos Seimo, vyks iškilminga karių savanorių rikiuotė. Nepriklausomybės aikštėje išsirikiuos visų šešių KASP rinktinių kariai su padalinių kovinėmis vėliavomis. Renginio metu tradiciškai bus apdovanota geriausia metų KASP kuopa, į kurios organizuojamas pratybas ir mokymus praėjusiais metais gausiausiai rinkosi savanoriai.

Ar jau tvirtas ledas ir galima ant vandens telkinių saugiai žvejoti?   

Europos vartotojų centras Lietuvoje nemokamai nagrinėja vartotojų prašymus dėl informacijos suteikimo ir skundus dėl netinkamos kokybės prekių ar paslaugų, įsigytų kitoje nei vartotojo gyvenamoji vieta ES valstybėje narėje bei Norvegijoje ir Islandijoje. Į EVC kreipiasi vartotojai, kuriems problemų kilo keliaujant – oru, sausuma, vandeniu, nuomojantis automobilį; atostogaujant – rezervuojant viešbučius, pramogas; perkant internetu ar parduotuvėje, tad visi skundai turi užsienio elementą.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Naujienų žemėlapis“, kalbos valandėlė.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ sausio 17 d., penktadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close