captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: gyventojai santaupas tvarko neefektyviai

Kas antra šeima Lietuvoje nuolat atsideda santaupų. Šalies gyventojai šiuo metu yra sukaupę rekordines lėšų sumas. Tačiau remiantis statistiniais duomenimis, didžioji dalis gyventojų sukauptas lėšas tvarko neracionaliai.

Kas antra šeima Lietuvoje nuolat atsideda santaupų. Š, ir šalies gyventojai šiuo metu yra sukaupę rekordines lėšų sumas. Tačiau remiantis statistiniais duomenimis, didžioji dalis gyventojų sukauptas lėšas tvarko neracionaliai. Kokie tie racionalūs būdai?

Premjeras Algirdas Butkevičius neatmeta galimybės, kad kartu su euro įvedimu Lietuvoje nuo 2015 metų sausio 1 d. kils ir minimali mėnesinė alga.

Pagal savivaldybių pateiktą informaciją darbo inspektoriams patikrinus šimtą piniginę socialinę paramą gaunančių asmenų nustatyta, kad kone kas antras jų vykdė neregistruotą veiklą arba dirbo nelegaliai.

Berlyne prasideda svarbiausia pasaulio žemės ūkio bei maisto pramonės muge „Žalioji savaitė“.

„Ryto garsuose“ artimiausius kelis penktadienius kalbinsime 2013 metų Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatus. Premija už plačią muzikinės raiškos gamą – nuo miuziklo iki operos ir baleto – šiemet skirta kompozitoriui Giedriui Kuprevičiui.

Taip pat laidoje – apžvalgininkės Ramunės Sakalauskaitės parengtas komentaras, „Naujienų žemėlapis“ apie nykstančius plėšrius žvėris, taip pat žinios, sporto ir verslo naujienos, spaudos apžvalga.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – sausio 17 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close