captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: apie investicijas į Lietuvą ir save su Milda Dargužaite

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ vadovė Milda Dargužaitė – apie ilgas darbo valandas ir slidinėjimą, prasmės paieškas ir būdus auginti Lietuvos gerovę ne tik verslo srityje.
VšĮ „Investuok Lietuvoje“ Milda Dargužaitė vadovauja beveik dvejus metus.
VšĮ „Investuok Lietuvoje“ Milda Dargužaitė vadovauja beveik dvejus metus.

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinė direktorė Milda Dargužaitė prieš porą metų maloniai nustebino daugelį tų, kurie serga už Lietuvos ateitį – po karjeros viename garsiausių pasaulyje investicinių bankų „Goldman Sachs“ JAV ji atvažiavo dirbti į Vilnių, dargi – viešajame sektoriuje. Per praėjusius metus vadovaujant M. Dargužaitei buvo pritraukta rekordiškai daug užsienio investicijų į Lietuvą – sukurta apie pusantro tūkstančio darbo vietų. Ir būtent šiomis dienomis Vilnius įtakingo ekonomikos leidinio buvo pavadintas patraukliausiu miestu investicijoms Rytų ir Centrinėje Europoje.

Kitados vos pramokusią vaikščioti p. Mildą tėtis statė ant kalnų slidžių, ji laimėdavo medalius – gal tada ir formavosi atkaklumas bei kitos vertybės, kurių prireikia tam, kad galėtum atlaikyti 120 val. per savaitę darbo, o paskui patrauktum keliauti su kuprine ant pečių ar radikaliai pakeistum darbo sritį ir užmojus?

Apie Mildos Dargužaitės karjeros ir kitus pasirinkimus – pokalbis sausio 17 d., penktadienį, 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.03 val. per LRT RADIJĄ. 

Ved. Giedrė Čiužaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...