captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Metų knygos rinkimuose – Dovilės Zelčiūtės „Džuljetos suknelė“

„Poezija apima viską – ji susiurbia pasaulį, jį transliuoja. Poezija atidaro visas duris laisvei. Poezija yra arčiausiai filosofijos, labai arti muzikos, poezija yra ir fotografija, gali būti ir teatras. Tai tiesiog atviros durys į dangų.“
Dovilė Zelčiūtė. Š. Mažeikos (BFL) nuotr.
Dovilė Zelčiūtė. Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

„Poezija apima viską – ji susiurbia pasaulį, jį transliuoja. Poezija atidaro visas duris laisvei. Poezija yra arčiausiai filosofijos, labai arti muzikos, poezija yra ir fotografija, gali būti ir teatras. Tai tiesiog atviros durys į dangų“, – teigia poetė Dovilė Zelčiūtė, kurios eilėraščių knyga „Džuljetos suknelė“ dalyvauja Metų knygos rinkimuose.

„Kruvinos vestuvės“ tai yra spektaklis apie meilę, kuri žudo ir sujaukia gyvenimus, kuri tiesiog apnuogina tave ir neleidžia meluoti sau“, – teigia režisierius Paulius Ignatavičius, kurio naujausias pastatymas pagal ispanų dramaturgo F. G. Lorkos pjesę bus rodomas Vilniaus mažajame teatre.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Kai kam jos darbai atrodo „kieti“, pernelyg racionalūs, bet tai yra dvasios darbai. Juose įdėtos gilios mintys, reikia tik juos pajusti ir suprasti”, –  sako parodos keramikei Liucijai Šulgaitei (1933–2013) atminti „Širdies stebuklinga versmė” kuratorė menotyrininkė Danutė Skromanienė.

„Poezija apima viską – ji susiurbia pasaulį, jį transliuoja. Poezija atidaro visas duris laisvei. Poezija yra arčiausiai filosofijos, labai arti muzikos, poezija yra ir fotografija, gali būti ir teatras. Tai tiesiog atviros durys į dangų“, – teigia poetė Dovilė Zelčiūtė, kurios eilėraščių knyga „Džuljetos suknelė“ dalyvauja Metų knygos rinkimuose. Tęsiame pažintį su autoriais, kurių  knygos dalyvauja „Metų knygos rinkimų“ akcijoje.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ sausio 15 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close